Titles you rated
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5