Titles you rated
 CoralineRated ★ 5.0 CoralineRated ★ 5.0
 Dead Poets SocietyRated ★ 4.0 Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 4.0 WALL-ERated ★ 4.0
 The Great DictatorRated ★ 4.5 The Great DictatorRated ★ 4.5
 ShrekRated ★ 4.5 ShrekRated ★ 4.5
 Little Miss SunshineRated ★ 5.0 Little Miss SunshineRated ★ 5.0
 EncantoRated ★ 4.0 EncantoRated ★ 4.0
 Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5 Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
 MaudieRated ★ 5.0 MaudieRated ★ 5.0
 TunnelRated ★ 3.0 TunnelRated ★ 3.0
 MasqueradeRated ★ 3.5 MasqueradeRated ★ 3.5
 CocoRated ★ 3.5 CocoRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 3.5 Decision to LeaveRated ★ 3.5
 Robot DreamsRated ★ 5.0 Robot DreamsRated ★ 5.0
 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
 71: Into the FireRated ★ 2.5 71: Into the FireRated ★ 2.5
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
 Home AloneRated ★ 3.0 Home AloneRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
 HerRated ★ 4.0 HerRated ★ 4.0