Movies
Ratings
318
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0