Titles you rated
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 3.5
Are You Human?Rated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 4.0
TouchRated ★ 3.0
The FabulousRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5