Movies
Ratings
87
ShooterRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0