Movies
Ratings
263
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
A Brand New LifeRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The November ManRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0