Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0