Titles you rated
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 1.0
You've Got MailRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 1.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0