Movies
Ratings
152
GertrudRated ★ 5.0
A Visit to the LouvreRated ★ 4.5
Red DesertRated ★ 4.5
Room 666Rated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.0
The End of SummerRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
Les Dames du Bois de BoulogneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.5
Diary of a Country PriestRated ★ 4.5
MouchetteRated ★ 4.5
Au Hasard BalthazarRated ★ 5.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
A Man EscapedRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.0
Bright FutureRated ★ 3.5
PickpocketRated ★ 5.0