Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
PaycheckRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5