Titles you rated
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- HeroRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.0
MissingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Love O2ORated ★ 3.0
L.O.R.D: Legend of Ravaging DynastiesRated ★ 2.0
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 4.0
The YinYang MasterRated ★ 4.5
MuttsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0