Titles you rated
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Handa-kunRated ★ 3.5
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0- Bread BarbershopRated ★ 5.0
- 짱구는 못말려Rated ★ 5.0
TorikoRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5