Titles you rated
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 4.0