Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Gemini ManRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5