Series
Ratings
137
Resident PlaybookRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
- Family Outing Season 2Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0