Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5