Movies
Ratings
349
A House of DynamiteRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
September 5Rated ★ 3.5