Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
BlesserRated ★ 3.5