Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 2.5
SEAL Team Season 4Rated ★ 4.5
SEAL TeamRated ★ 4.5
SEAL TeamRated ★ 4.5
SEAL TeamRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0