Movies
Ratings
1002
AnoraRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.0- Nipple War3Rated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 1.5
Agatha and the Limitless ReadingsRated ★ 2.5
Frontier of DawnRated ★ 3.0
AnaRated ★ 3.0
Small WorldRated ★ 0.5
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 2.0
NomadlandRated ★ 2.0
After My DeathRated ★ 2.0
After YangRated ★ 2.0
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 0.5
Band of OutsidersRated ★ 3.0