Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0