Movies
Ratings
775- The UglyRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
My LoveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
DittoRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5