Series
Ratings
15
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
Buddy DaddiesRated ★ 5.0
Scum's WishRated ★ 1.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
Link Click Bridon ArcRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5- CharlotteRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Link Click Season 2Rated ★ 5.0
Link ClickRated ★ 4.5