Movies
Ratings
110
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Shrek the HallsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0