Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 2.5
Money TrainRated ★ 3.0
A Perfect WorldRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
The Big WhiteRated ★ 3.0
GloryRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 2.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Beethoven's 2ndRated ★ 2.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
The BanquetRated ★ 3.0