Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 1.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
AntitrustRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0