Titles you rated
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0