Movies
Ratings
177
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
By the StreamRated ★ 4.0