Series
Ratings
35
Pui Pui MolcarRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0