Movies
Ratings
435
Fly Away HomeRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5