Titles you rated
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5