Movies
Ratings
54
F1: The MovieRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 1.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 1.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 1.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 1.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 1.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0