Series
Ratings
56
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 1.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 1.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0
18 AgainRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 1.5