Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 4.0
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 4.0- Kindaichi Shounen Jikenbo Movie 1Rated ★ 5.0
- Kindaichi Shounen Jikenbo Movie 2Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
SHIROBAKO The MovieRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.5
No Game No Life: ZeroRated ★ 4.5
Tamako Love StoryRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0