Titles you rated
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 4.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 5.0
When Will Ayumu Make His Move?Rated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
When They Cry: KaiRated ★ 4.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.5
Love After World DominationRated ★ 3.5