Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0