Movies
Ratings
1202
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.0
Days of ThunderRated ★ 5.0
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 2.0
Miami ViceRated ★ 4.0
将軍Rated ★ 3.0
TwinsRated ★ 5.0
SaharaRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
Passenger 57Rated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Hudson HawkRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 5.0
General's Son IIRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 3.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.0
AssassinsRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 4.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0