Series
Ratings
29
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 1.5
True BloodRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5