Titles you rated
EverestRated ★ 4.5
White GodRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
After LuciaRated ★ 4.0- CandyRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
God Help the GirlRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
MommyRated ★ 2.0
CarnageRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 5.0