Series
Ratings
16
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 5.0
Romantic KillerRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5- Black ButlerRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The Piano Forest Season 2Rated ★ 4.0
The Piano ForestRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
After-school Hanako-kunRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0