Movies
Ratings
744
ApocalyptoRated ★ 4.5
The Mountain IIRated ★ 4.0
April 9thRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Last KnightsRated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.5
TakersRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
My WayRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0