Titles you rated
A Traveler's NeedsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0