Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5