Series
Ratings
245
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0