Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5