Titles you rated
Dear SisterRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5