Titles you rated
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
Hacks Season 3Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Hacks Season 2Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 1.5
Busted! Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0