Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Wild RoseRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0