Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5