Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
In Your DreamsRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
See How They RunRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.0
The BlackeningRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Do RevengeRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
Free SoloRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5